Bedrijfsuitje organiseren?

date_range 10 november 2022 person Herman Jurgens

Wilt u een bedrijfsuitje organiseren met een sportieve uitstraling?

Zoekt u een unieke gelegenheid om te werken aan teambuiling en motivatie voor uw personeelsleden; dan is een volleybalclinic hiervoor de ideale manier. Sporten maakt je krachtig en energiek. Volleybalvereniging Vrijstad geeft volleybalclinics voor bedrijven. Geheel naar uw wensen verzorgen wij voor u een clinic die bij u past.

Waarom een volleybalclinic voor uw bedrijf ?
Een dagje of avondje eruit waarin teambuilding, bewegen en plezier centraal staan. Op een simpele en leuke manier worden de basisprincipes van het volleybal aangeleerd en zullen u en uw werknemers ervaren hoe het is om deze dynamische sport te beoefenen. Even lekker sportief eruit met collega’s, de afdeling of het team waarin je werkzaam bent?

Klik op onderstaande link voor meer informatie.

Volleybalclinic v.v. Vrijstad