Visscher Classique Automuseum

date_range 10 november 2022 person Herman Jurgens

Volleybalvereniging is verheugd dat zij een nieuwe adverteerder/sponsor kunnen verwelkomen; namelijk Visscher Classique Automuseum. Wij stellen hen graag even aan u voor.

Nadat Henk Visscher zijn activiteiten als eigenaar en algemeen directeur van zijn dealerbedrijf had beëindigd, wilde hij niet op zijn lauweren gaan rusten. Hij besloot zijn al jarenlang bestaande passie voor old- en youngtimers tot uiting te laten komen in een heus automuseum.

Het museum vindt zijn oorsprong in de passie van Henk Visscher voor old- en youngtimers. Op zijn veertigste begon hij de schoonheid daarvan in te zien en is hij ze gaan verzamelen. Het begon net voor de eeuwwisseling met de aanschaf van een Peugeot 404 uit 1964. In de ruim 20 jaar daarna groeide zijn collectie uit tot tientallen auto’s, die 80 jaar autogeschiedenis omvatten. De verzameling bestaat uit diverse modellen van:

  • Alpine
  • Citroën
  • Matra
  • Opel
  • Peugeot
  • Renault Sport
  • Simca

Vooral de belangstelling voor Franse automerken was sterk aanwezig, omdat hij daarmee van jongs af aan in aanraking is geweest. Zijn vader, al vanaf 1951 eigenaar van een automobielbedrijf, startte in 1961 als dealer van het toen populaire merk Simca.

Uniek aan onze collectie is, dat u zelf kunt beleven hoe het rijden vroeger was. Een groot deel van de auto’s is te huur voor bijvoorbeeld een trouwerij, gala, fotosessie, een bedrijfsuitje, of om gewoon zelf een dag of weekend heerlijk te toeren.

Voor meer informatie : www.visscherclassique.nl