Vrijstad zoekt nog nieuwe leden!

date_range 10 november 2022 person Herman Jurgens

Zin om te volleyballen? Recreatief maar toch ook sportief? Goed nieuws: Volleybalvereniging Vrijstad is op zoek naar nieuwe leden.

Wij zijn een kleine, maar gezellige volleybalvereniging met ruim 20 leden. Wij richten ons op de volwassen recreatieve volleyballers, die er plezier in hebben om eens per week te trainen.

Momenteel bestaat onze vereniging uit 2 mixteams, die beide uitkomen in de recreantencompetitie van de NeVoBo. Tevens hebben wij ook een groep recreanten, welke alleen trainen en geen competitie spelen. Ook dat is mogelijk binnen v.v. Vrijstad.

Kom vrijblijvend langs, je mag 3x gratis meetrainen, proef de sfeer en maak kennis met onze vereniging! Wij trainen op dinsdagavond van 20.00 uur tot 22.00 uur in de sporthal van het Sport en Event Center te Beusichem.

Voor meer informatie kun je contact opnemen met Herman Jurgens, bestuurslid Technische Zaken. Wie weet zien we je een keer op dinsdagavond aan de Rijsbosch 3 te Beusichem.

tc@vvvrijstad.nl